Srdečně Vás zveme na Valnou hromadu Svazu venkovské turistiky a agroturistiky, která se bude konat

Kdy: 12. 12. 2017

Kde: Hotel Farma, Služátky 25, 393 01 Pelhřimov

Program:

9.00 - 12.00  Seminář - Jak jednoduše zvládnout online marketing
12.00 - 13.00 Oběd

13.00 - 14.00  Prohlídka hotelu Farma s majitelem zařízení

14.00 - 15.00  Novinky a informace - certifikace, legislativa, GDPR

15.00 - 16.30  Valná hromada SVTA

semináře, prohlídky a odpoledního informačního bloku:

Členové SVTA a Prázdnin na venkově - zdarma

Nečlenové SVTA - 600 Kč

Potvrzení účasti

prosím zasílejte do 10.12. na janahuryova@svazvt.cz

Informace k semináři

"Jak jednoduše zvládnout online marketing"

Základní školení, které vám ukáže, jak jednoduše zvládnout online marketing. Co jsou největší chyby? Jak komunikovat online? Jak na facebook a má to smysl? Jak inzerovat a je to výhodné?

Během školení si představíme základní metody, ukážeme si co funguje a co nefunguje a podíváme se, jaké nástroje používat, abychom nemuseli trávit s marketingem hodiny času, který nemáme.

Přednáší:

Mgr. Pavel Pichler  pracuje na volné noze v oblasti rozvoje cestovního ruchu. Organizuje outdoorové akce pro Klub Hedvábná stezka, spolek Naboso a realizuje filmové festivaly Expediční kamera Brno a Snow film fest Brno. Pavel funguje jako konzultant pro společnost ECEAT, která v roce 2016 založila školící platformu Travelbakers se zaměřením na školení marketingu a  dovedností potřebných k rozvoji cestovního ruchu.